Miješati

Tri isječka s finala Svjetskog prvenstva.. Casillas, Maroko i Macron

Posljednji trenuci uoči početka Svjetskog prvenstva, u nedjelju navečer, između Francuske i Argentine svjedočili smo nevjerojatnim snimkama od kojih je najistaknutije otkriće bivše španjolske zvijezde Ikera Casillasa o zlatnom peharu u kojem je pobjednik Svjetskog prvenstva u Katar će biti okrunjen.

i otvoriti Casillas Španjolski vratar i kapetan koji je osvojio Svjetsko prvenstvo 2010., kutija sa zlatnim peharom koji su 32 momčadi nastojale osvojiti u Kataru.

S njim je u ovoj misiji bila i indijska glumica Deepika Padukone

Casillas i Padukone nosili su trofej i šetali u njemu terenima stadiona Louis na kojem se igrala finalna utakmica Svjetskog prvenstva u Kataru.

Casillas je mahao peharom publici, zatim ga je stavio na bijelu platformu, prije nego što je napravio prolaz i otišao s terena za početak finala.

I na tribinama je bila zamjetna prisutnost لاعبي Marokanska reprezentacija među masovkama.

“Lavovi s Atlasa” nadali su se dolasku do ove utakmice, ali su izgubili u polufinalu od Francuske 2-2, au subotu su izgubili utakmicu za treće i četvrto mjesto od Hrvatske 1-XNUMX.

Brazilska zvijezda razvodi se od supruge zbog Svjetskog prvenstva

U VIP tribini kamere su pratile rukovanje švedske zvijezde Zlatana Ibrahimovića s francuskim predsjednikom Emmanuelom Macronom koji je prisustvovao finalu, a prisustvovao je i polufinalu turnira protiv Maroka.