streli

Hrvaški otrok po porazu tolaži Neymarja in krade srca in oči

Medtem ko je zvezdniška brazilska reprezentanca v petek objokovala izgubo sanj po porazu v četrtfinalu svetovnega prvenstva v nogometu po enajstmetrovkah proti Hrvaški, je v središču pozornosti pritegnil hrvaški otrok. Scena Osvetlite svoje družbene medije.

Otrok je vdrl na igrišče in stekel proti Neymarju, ki je po boleči izgubi od srca izrekal sožalje.

Hrvaški otrok vdre na stadion, da bi potolažil Neymarja
Trenutek objema dojenčka Neymarja
Posnetek, ki je bil na vrhu trenda

Omeniti velja, da se je upanje Brazilije, da bo osvojila svoj šesti naslov in končala 20-letni post od zadnjega naslova, razblinilo, ko je izgubila po enajstmetrovkah proti Hrvaški s 4:2.

Prvi strel Rodriga je ubranil Dominic Levakovic, Marquinhos pa je zadel vratnico. In Hrvaška, podprvakinja leta 2018, je uspešno izvedla vse svoje udarce in si pridržala prvo mesto v polfinalu, poroča Reuters.

V trenutku, ko je izguba objavljena

Po remiju brez golov v 90 minutah se je zdelo, da se Brazilija približuje, ko je Neymar zadel z izjemnim individualnim naporom tik pred koncem prvega podaljška.

Pique se v solzah zgrudi sredi igrišča. Tukaj sem rojen in tukaj bom umrl

Toda Hrvaška je zavrnila vdati se V drugem podaljšku je v 117. minuti z odbitim strelom izenačil Bruno Petkovič, ki je obračun podaljšal do enajstmetrovk.